خدمات اتوبار شهر

خدمات اتوبار شهر

مجموعه اتوبار شهر در چندین ساله گذشته برندی معتبر در زمینه حمل ونقل بوده است که توانسته اعتماد مردم را به خوبی پاسخگو باشد. از جمله خدمات اتوبار شهر که میتوان به آن اشاره کرد عبارتند از:

  1. حمل و نقل توسط مجرب ترين كادر از صفر تا صد يک اسباب كشی به صورتی كه كاركنان اتوبارشهر با نهايت دقت اقدام به جمع آوری، باربری و جايگزينی وسايل در محل جديد ميكنند.
  2. دارا بودن انواع خودروهای باری اعم از خاور، كاميون، كاميونت، ايسوزو، نيسان و…
  3. فروش انواع اقلام بسته بندی اعم از مجموعه كامل از كارتن در ابعاد مختلف، انواع استرچ، بابل رب، كارتن های مخصوص وسايل فريزری كاملا بهداشتی كه مانع از ورود هرگونه آسيبی به مواد اوليه میشود، كارتن های رگال دار مخصوص جابجايی لباس ها، پک هايی كاملا بهداشتی برای جابجايی رختخواب و…

فقط كافيست تصميم به اسباب كشی بگيريد و مابقی را به اتوبار شهر بسپارید. اتوبار شهر شعبه دیگری ندارد. جابه جایی و حمل و نقل و بسته بندی در منزل مشتری. کادری مجرب وبا اخلاق. شماره ما رو از ۱۱۸ بخواهید.

باربری و اتوبار شهر برای تجربه یک اسباب کشی راحت با استفاده از جدیدترین و متفاوت ترین روش های حمل بار برای حمل اثاثیه منزل، ادارات و مجتمع ها در خدمت دوستان می باشد.

اتوبار شهر متخصص ترین و بزرگترین مشاور و متخصص در زمینه حمل و نقل و جابجایی کالا در ایران با سابقه ای طولانی در خدمت تمام مشتریان در تمام نقاط تهران، ایران و حتی به صورت بین المللی است

باربری و اتوبار شهر شما را برای تجربه یک اسباب کشی آسان و سریع و امن یاری میکند. تسلط و آشنایی کامل و با شناخت کافی از نوع بافت شهری – جغرافیایی ، تراکم منازل مسکونی، حساسیت منطقه به عنوان محیط تجاری، اداری و درمانی و آگاهی از حساسیت ساکنین این مناطق نسبت به مقوله اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه و ضرورت آسیب ندیدن اسباب و وسایل، با استفاده از نیروی کاری متخصص و عالی برای کار در منزل، پیشنهاد سرویس مناسب جهت حمل بار و اثاثیه (خاور یا کامیونت)، و داشتن شعبه های مختلف در تمام نقاط تهران به ویژه اتوبار شمال تهران ، شرق تهران و غرب و جنوب تهران و جابجایی وسایل منزل و اسباب و اثاثیه تمامی اصولی هستند که یک حمل بار و اسباب کشی بی دغدغه را برای شما فراهم میکنند.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *